Leden 2013

Co dál?

21. ledna 2013 v 16:52 | Janii |  Diary***
Ahojte všichni :] Jak se máte?
Mě už toho moc ve škole nečeká, už jen pár posledních prověrek, navíc primitivních, takže do konce pololetí budu docela lebedit. Na dnešek jsme měli umět básničku. Já se naučila "Jarní romanci" od Vrchlického, před tabulí jsem to odemlela a učitel mě poslal rovnou do školního kola :D Moc se mi tam teda nechce, ale zase mnohem lepší, než hrát dvě hodiny basket.

No, ale to byla jen taková vsuvka. Já totiž opravdu nevím, co udělám s blogem. Blogování mě baví, to jo, ale už nevím, co mám přidávat. Tento blog existuje už čtyři roky a mně se zdá, že se tady některé články pořád opakují. A už ani nevím, co mám přidávat. Moc lidí sem už nechodí, tento blog má své dny největšího rozkvětu dávno za sebou. Už mi ani nefungují statistiky. :( Docela hodně uvažuju o tom, že si založím nový blog, kde začnu úplně od začátku. Stejně už mám ve všech článcích zmatek. Nevím ... Ještě si to musím promyslet.
14928_500282456689594_1205482929_n_large

Našla jsem si čas.

15. ledna 2013 v 19:11 | Janii |  Diary***
Dneska mi učení trvalo kupodivu jen do pěti hodin.
Včera jsem vůbec nestíhala. Učila jsem se fyziku, matiku a chemii. Dneska jsem byla zkoušená z matiky.
Učitelka to totiž bere podle abecedy a je schopná za hodinu vyzkoušet i deset lidí!
Já se včera učila jak blbá, ale nebylo mi to skoro k ničemu. Nakonec jsem s odřenýma ušima dostala 2. Jsem strašně naštvaná. Ale ani pořádně nevím na co. Možná na to, že jsem to u té tabule nedala a že jsem si tu dvojku snad ani nezasloužila nebo na to, že na mě byla naštvaná i učitelka. Popravdě řečeno, nemám moc ráda, když mě lidé oslovují "Jano." První věc, jež mě napadne, když mě někdo takto osloví je: "Co jsem mu udělala?" A úplně se toho človíčka děsím. :D Nevím proč to tak mám.
Dneska jsem si konečně udělala čas a posundávala ozdoby a odstrojila stromek.
Chtěla bych mít už od školy pokoj! Zítra mi dá matikářka nejspíš napsat prověrku, kterou jsem nepsala, teda, byla jsem si ji napsat jindy, ale dostala jsem z ní za 3 a když mi dneska řekla, že si ji mám napsat znovu, uvědomila si, že mi dává stejné příklady. :D Plus ještě píšeme z němčiny na slovíčka a doufám, že nebudu zkoušená z chemie. Každý den, když se probudím, tak se podporuju tím, že za týden už budou uzavřené známky a já už nebudu muset do června tak makat...
Po základce by jsme chtěly jít s kámoškou na veterinu, ale musely by jsme zůstávat na internátě a to se nám ani jedné moc nechce. Pak jsme přemýšlely ještě nad normální zdravotnickou, ale nevíme, co z toho nakonec bude. Tento rok už se chci konečně rozhodnout. Spousta lidí mi říká, že bych měla jít na uměleckou, ale nevím, jak by to tam se mnou dopadlo. Tam by mě snad ani nevzali. :D
555315_472829806087574_1432561810_n_large
Jak to máte se školou vy?

Nestíhám

9. ledna 2013 v 16:50 | Janii |  Diary***
Tento článek s podobným názvem čtete/budete číst teď na spousta blozích. My teď toho máme fakt fůru. Zítra píšeme čtvrtletku z matiky a mě vůbec nejdou výrazy a upravování podle vzorců. Pak ještě píšeme slovíčka z ájiny. Z nich musím dostat jedničku, abych měla 1 na vysvědčení. Všichni lidi, co k nám chodí, říkají, že naše základka je strašně těžká. :/ Už s nima asi souhlasím. :D I když, podle mě záleží na učitelích, jak látku vysvětlují a co po nás chtějí.
Do konce pololetí tady moc často nebudu, takže prosím affska, aby si mě nemazala a vynechala mě z veškerých kontrol.
Od února budu zas o něco aktivnější. (Snad.)
X_713986d2_large

Blend se Selenou Gomez

7. ledna 2013 v 17:55 | Janii |  Blendy
Ten jsem udělala do soutěže u Peti*. Jsem se s ním patlala jak blbec :D. Celkem se mi líbí, ale mohl být lepší.
NEKOPÍROVAT!

Avatars II

2. ledna 2013 v 15:24 | Janii |  Mini avatars
Nějakou dobu jsem tady nebyla a nevěděla, co přidat, takže jsem vyrobila avatary do komentářů. Snad je někdo využije.Pro ty, co nevědí, jak je nastavit:
Nastavení→Profil→Avatar

Nový rok 2013

1. ledna 2013 v 0:00 | Janii |  Diplomy a jiné...***

Šťastný nový rok!

2013-new-year-christmas-cookies-433x650_large